ZWCAD – pracuj z przyjemnością!

18 listopada, 2022 Wyłączono przez admin

ZWCAD to program do projektowania CAD, który wspiera inżynierów z Polski i całego świata już od prawie 20 lat. Najnowsza edycja to wersja 2023, która wprowadza szereg nowych funkcjonalności i opcji. Jak ZWCAD ułatwia pracę i dlaczego warto wybrać to rozwiązanie?

Do czego służy program ZWCAD?

ZWCAD to oprogramowanie skierowane zarówno do początkujących, jak i doświadczonych użytkowników. Program obsługuje wiele plików w popularnych formatach, takich jak DWG i DXF, które są wykorzystywane do tworzenia rysunków technicznych i cyfrowych modeli projektów w różnych branżach. Dlaczego warto wybrać ZWCAD? Największe zalety tego rozwiązania to przede wszystkim prosty i intuicyjny interfejs, który będzie czytelny nawet dla użytkowników dopiero zaczynających przygodę z programem. Jednocześnie osoby z większym doświadczeniem mogą liczyć na komplet przydatnych funkcji i ustawień, mogąc przy tym skorzystać także z nakładek takich jak ZWGeo.

Program ZWCAD wyróżnia się także uniwersalnością – jego wszechstronna funkcjonalność jest doceniana przez projektantów, architektów, mechaników, inżynierów, grafików komputerowych i nie tylko. Poszczególne opcje można w szerokim zakresie dostosowywać pod kątem swoich wymagań i preferencji. Zachęcamy do kontaktu z nami – pomożemy w uzyskaniu spersonalizowanej oferty, dopasowanej do potrzeb oraz przyzwyczajeń projektowych każdego użytkownika. Nasi konsultanci przygotują najlepsze oferty, które zapewnią komfortową, szybką i intuicyjną pracę w ZWCAD.

ZWCAD – poznaj najprzydatniejsze funkcje programu

Jakie funkcjonalności można znaleźć w ramach programu ZWCAD? Do najistotniejszych należy między innymi tworzenie widoków płaskich z brył, używanie bloków dynamicznych czy obsługa przezroczystości. Dzięki temu w trakcie projektowania można korzystać z pełnego zestawu narzędzi i w pełni przenieść swoją wizję do pliku komputerowego. ZWCAD pozwala na bezproblemowe tworzenie rysunków z przezroczystością i odwzorowywanie praktycznie dowolnych obiektów. Funkcja Flatshot, czyli wykonywanie płaskich widoków z brył, umożliwia sprawne i intuicyjne przeniesienie wybranego elementu na widok 2D – taką zmianę można wykonać w zaledwie kilku prostych kliknięciach.

Również podczas używania bloków dynamicznych można liczyć na sprawną, intuicyjną obsługę. W każdej chwili można działać na warstwach, zmieniać wielkości bloków, kierunki, kształty, a nawet kąty poszczególnych części obiektu. Do najbardziej użytecznych funkcji programu ZWCAD należy także podgląd edycji atrybutu, który zmienia się dynamicznie w niewielkim oknie. Pozwala to na kontrolę całej pracy na bieżąco, bez zbędnych opóźnień.

Do tego w ZWCAD można znaleźć osobne ustawienia warstw dla każdej rzutni, edycję kreskowania i półlinii za pomocą uchwytów, rysowanie spirali czy kreskowanie rastrami i blokami. Program oferuje ponadto dokowanie okien z warstwami, ekstrakt danych z tabeli oraz importy linków BIM. Aby poznać pełną funkcjonalność oprogramowania, warto zajrzeć na stronę www.zwcad.pl – już od 2005 roku jesteśmy oficjalnym dystrybutorem tego rozwiązania w Polsce, dzięki czemu można liczyć na specjalistyczne wsparcie i spore doświadczenie.

Cena ZWCAD – dostosowana dla potrzeb każdego

Wszystkie osoby zainteresowane oprogramowaniem ZWCAD zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Oferujemy wiele ciekawych rozwiązań i wybór spośród różnych pakietów dopasowanych do potrzeb użytkownika. Zapewniamy ponadto pomoc w uzyskaniu dofinansowania do programu – szczegółowe informacje na ten temat są dostępne na naszej witrynie.