Michał Raca Założyciel Raca Architekci.

Cześć! Jesteśmy RACA ARCHITEKCI

Od lat z pełnym zaangażowaniem i osobistą pasją zajmujemy się projektowaniem – architekturą, architekturą wnętrz, ilustracjami i grafiką.
W każdym projekcie staramy się łączyć ze sobą te dziedziny, aby to co powstaje było ciekawe i inspirujące.
Staramy się być otwarci na pomysły i na ludzi. Inspiracji szukamy wszędzie, bo tak naprawdę dobre pomysły kryją się w nawet w pojedynczych słowach.
Zawsze pracujemy w zespole składającym się z projektantów z różnych dziedzin. Inspirujemy się nawzajem i wymieniamy pomysłami.
Po burzliwych dyskusjach powstaje coś unikatowego z czego jesteśmy dumni.

Nasza oferta skierowana jest głównie do osób zamieszkujących Gdańsk, Sopot, Gdynię oraz okolice Trójmiasta, jednak nie zamykamy się na propozycje współpracy spoza tego regionu.
Wykonujemy projekty architektoniczne nowoczesnych domów jednorodzinnych, oraz projekty przebudowy, rozbudowy, nadbudowy istniejących budynków w celu zmiany funkcji lub unowocześnienia wyglądu obiektu.
Projektujemy nowoczesne wnętrza mieszkań, domów prywatnych oraz obiektów komercyjnych. Świadczymy również usługi mające na celu poprawienie wyglądu istniejących wnętrz tzw. Lifting oraz przygotowanie mieszkania do sprzedaży lub wynajmu czyli Home Staging.
Zajmujemy się projektem od A do Z. Wykonujemy pełną dokumentację budowlaną z wszystkimi potrzebnymi branżami, oraz załatwiamy wszelkie sprawy urzędowe. Na życzenie klienta pełnimy nadzór autorski, sprawdzając czy realizacja przebiega w 100% zgodnie z projektem. Posiadamy sprawdzonych wykonawców, dzięki którym powstawanie projektu będzie przebiegało bezproblemowo. Zawsze służymy radą i pomocą nawet przy najdrobniejszych sprawach.

Nasz zespół:

Michał Raca

Architekt | Założyciel Raca Architekci.

mail: michal@raca-architekci.pl
tel: |+48| 508 221 021
instagram: @michal.raca

Absolwent Politechniki Gdańskiej Wydziału Architektury Laureat wielu konkursów w tym konkursu na projekt zadaszenia nad sopockim targowiskiem „Non-Stop” zakończonego realizacją.
Perfekcjonista i niezłomny obrońca dobrej architektury. Niekryty krytyk „gargameli” i innych architektonicznych tworów. Projekty dopracowuje do najmniejszych detali bo „diabeł tkwi w szczegółach”.
Najlepszy tancerz w pracowni uhonorowany w czasach słodkiej młodości tytułem Wicemistrza Polski w tańcu towarzyskim.

Marta Raca

Architekt Wnętrz

mail: marta@raca-architekci.pl
tel: |+48| 516 096 292
instagram: @marta.raca

Absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz Gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych oraz Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej. Posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu wnętrz mieszkalnych i użyteczności publicznej .
Mistrzyni wypracowywania kompromisów, doskonale zorganizowana, opanowana i taktowna. Jej projekty wykonawcze to prawdziwe dzieła sztuki, dopracowane do milimetra instrukcje obsługi wnętrza.
Posiada niezwykłą zdolność spalenia nawet najprostszego kawału. Prawdziwa Białostoczanka i zawodowy snycerz.

Konkursy/Publikacje